تبلیغات
ویترین ایرانسل - آهنگ پیشواز رضا صادقی

ویترین ایرانسل

آخرین اخبار و اطلاعات در مورد ویترین ایرانسل و آهنگ پیشواز جدید

 جدید ترین آهنگ های پیشواز ایرانسل از رضا صادقی

برای تنظیم آهنگ پیشواز رضا صادقی , کد انتخابی از جدول زیر را به شماره 7575 SMS  کنید.

نام خواننده

نام آهنگ

کد

پخش

رضا صادقی ممنونم 331561 گوش کنید
رضا صادقی

قدرمو میدونی‌ یه روز

331560 گوش کنید
رضا صادقی

چاری ندارم

331559 گوش کنید
رضا صادقی بابای بارون 331558 گوش کنید
رضا صادقی

شاید یه فرصت دیگه

331556 گوش کنید
رضا صادقی

پیرهن مشکی‌

331555 گوش کنید
رضا صادقی

نرو

331554

گوش کنید
رضا صادقی

خونه

331553 گوش کنید
رضا صادقی

خدا را دوست دارم

331552 گوش کنید
رضا صادقی

هیچ جا بندر نبو

331551 گوش کنید
رضا صادقی بغض ترانه 331550 گوش کنید
رضا صادقی بغض چشمات 331549 گوش کنید
رضا صادقی بی‌ خداحافظی 331548 گوش کنید

برای دریافت لیست جدیدترین محصولات دیگر ویترین ایرانسل یک sms  خالی به 8451 ارسال کنید.

برای وررد به سایت ویترین کلیک کنید.

رضا صادقی 25 مرداد1358 در شهر بندرعباس به دنیا آمد. و اصالتش از شهریست زیبا به نام میناب . نظر به اینكه در خانواده مذهبی و مقید چشم به دنیا گشوده بود ابتدا خواندن را با تلاوت قرآن آغاز كرد. علاقه مندی او به مسائل هنری باعث شد تا در زمینه موسیقی فعالیتش را آغاز كند . سال 1368 ابتدای راه و به نوعی اولین جرقه فكری او بود با توجه به اینكه در آن سالها منطقه بندرعباس امكانات بسیارمحدودی برای فراگیری داشت.

آهنگ پیشواز رضا صادقی

او با مطالعه كتابهای متفاوت در این زمینه ساختار فكری خود را در مورد این هنر بسیار رویایی و لطیف استحكام بخشید . علاقه مندی او به موسیقی مدرن باعث شد تا از نگاه موزیسین های بزرگ برای بعد كاری خود استفاده كند. در سال 1371 اولین آهنگ خود را به نوعی میشود گفت ساخت . به نام راز عشق . شاید در آن سالها كارهای او مورد قبول واقع نمی شد زیرا تفكرات به سوئی دیگر سوق گرفته بود. در سال 1372 اولین كار را در قالب كاست ارائه كرد كه به نام همان راز عشق بود. اما از حق نگذریم هیچ نوع بار هنری نمی شد در آن پیدا كرد اما حركتی تازه بود. در سال 1373 با كمی دقت دومین كار خود را ارائه كرد به نام بال پرواز كه بعد از آن كاست نظر عموم نسبت به كارهای او جلب شد و او با شوق بیشتری به كسب تجربه و اطلاعات گام به جلو بر می داشت.

بنا به دلایلی در سال 1374 به طور موقت دست از كارهای هنری برداشت و شاید همان مدت برای او مدت زمان پر باری بود و اواخر سال 1374 بود كه با ارائه كاستی تحت نام كلاغ غارغاری شروع دوباره اما تا حدودی قوی تر از قبل را تجربه كرد.

علاقه زیاد او به هنرمندانی چون استاد چشم آذر و بیات باعث شد تا به كارهای ایشان و بزرگانی دیگر توجه خاص داشته باشد. و كارهای او تحت شعاع آنها قرار گرفت . البته او در زمینه شعر و ادبیات فعالیت دارد و ارادت او به شاعرانی چون اخوان ثالث - حافظ - مولانا - سهراب سپهری - شاملو و ماگوت بیگل باعث شد ذهنیت فكری آنها را در راه خود نورپردازی كند . البته لازم به ذكر است كه 95% كارهای او با كلامهای خود اوست.


در سال 1375 كاست گل لاله را ارائه داد كه به نوعی با كارهای قبلی او تفاوت داشت . او سیر نسبتا صعودی را دنبال كرد به طوری كه در سال 1376 بندرقدیم 1377 مستانه و دیوانه در سال 1378 رویای شیرین و ده ثانیه را با هم در یك سال ارائه داد.

سال 1379 سال آرامش و كسب تجربه بود و پربار . یك حادثه زیبا در رویاهای او - لحظه‌ها را برایش سرشار كرده بود تا اینكه در سال 1380 كاست عاشقم من را كه با گیتار اجرا شد را به بازار ارائه داد كه مورد استقبال خاصی قرار گرفت . البته این كاست قبل از اینكه ویرایش شود به بازار رفت كه در مورد آن جای بحثی طولانی است. آن حادثه زیبا و رویایی نگاه تازه او به عشق و عاشق شدن بود و دیدن زشتیها را با نگاه دیگر. او مدت 8 سال پیراهین مشكی به تن داشت و همه مردم او را مشكی پوش می شناختند تا اینكه در سال 1381 كاست حكایت مشكی پوش را به مردمی تقدیم كرد كه سالها او را با مهرشان به اوج سوق می دادند. حكایت مشكی پوش آغازی است برای حركتی ار نوع مشكی پوش. در سال 1382 با کسب تجربه‌های تلخ و شیرین آلبوم مشکی رنگ عشقه را که عشق خودش را به مشکی بود را ارائه کرد این آلبوم شروعی از رضا صادقی برای دنیای قشنگ مشکی بود که نظر خیلی ها را جلب کرد. در سال 1383 به بعد چندین بار کارهای او به صورت غیر مجاز پخش شد. و در نهایت در سال 1384 رضا صادقی اولین آلبوم رسمی خود را با عنوان ""پیرهن مشکی""به مردم ارائه کرد و توانست عنوان بهترین آهنگساز و خواننده را به خود ارائه دهد. دومین آلبوم رضا صادقی با عنوان وایسا دنیا در 1385 آماده شد .

آهنگ پیشواز رضا صادقی

 آلبوم‌ها

 • ۲۰۰۶ / ۱۳۸۵ - وایسا دنیا (دومین آلبوم رسمی)
 • ۲۰۰۵ / ۱۳۸۴ - پیرهن مشکی (اولین آلبوم رسمی)
 • ۲۰۰۵ / ۱۳۸۴ - دلم برات میسوزه
 • ۲۰۰۴ / ۱۳۸۳ - پرچم مشکی
 • ۲۰۰۳ / ۱۳۸۲ - کما
 • ۲۰۰۳ / ۱۳۸۲ - مشکی رنگه عشقه
 • ۲۰۰۲ / ۱۳۸۱ - حکایت مشکی پوش
 • ۲۰۰۱ / ۱۳۸۰ - عاشقم من
 • ۲۰۰۲ / ۱۳۷۸ - رویای شیرین
 • ۱۹۹۹ / ۱۳۷۷ - مستانه و دیوانه
 • ۱۹۹۷ / ۱۳۷۶ - بندر قدیم
 • ۱۹۹۶ / ۱۳۷۵ - گل لاله
 • ۱۹۹۴ / ۱۳۷۳ - پرواز
 • ۱۹۹۲ / ۱۳۷۲ - راز عشق
آهنگ پیشواز رضا صادقی