تبلیغات
ویترین ایرانسل - آهنگ پیشواز بنیامین بهادری

ویترین ایرانسل

آخرین اخبار و اطلاعات در مورد ویترین ایرانسل و آهنگ پیشواز جدید

 آهنگ پیشواز بنیامین بهادری

 

نوع مطلب :ویترین ایرانسل ،

نوشته شده توسط:پدر خوانده

جدید ترین آهنگ های پیشواز ایرانسل از بنیامین 88


برای تنظیم آهنگ پیشواز بنیامین بهادری , کد انتخابی از جدول زیر را به شماره 7575 SMS  کنید.

نام خواننده

نام آهنگ

کد

پخش

بنیامین 88 من و تنها 331571 گوش کنید
بنیامین 88

آهای تو

331570 گوش کنید
بنیامین 88

تمام شد

331569 گوش کنید

بنیامین 88

پرسه 331568 گوش کنید

بنیامین 88

من لعنتی

331567 گوش کنید

بنیامین 88

لیلی در پائیز

331566 گوش کنید

بنیامین 88

کجای دنیای

331565

گوش کنید

بنیامین 88

ای وای دلم

331564 گوش کنید

بنیامین 88

بیا عاشقم کن

331563 گوش کنید

بنیامین 88

عاشقی با تو

331562 گوش کنید
                    

برای دریافت لیست جدیدترین محصولات دیگر ویترین ایرانسل یک sms  خالی به 8451 ارسال کنید.

برای وررد به سایت ویترین کلیک کنید.

بنیامین بهادری خواننده خوبی است كه در همان اوایل سال 85 با آلبوم 85، خود را به دنیای موسیقی معرفی كرد، گرچه پیش از آن، تعدادی از ترانه‌های بنیامین بهادری به صورت غیرمجاز روانه بازار شده بود... به هر حال بنیامین با ترانه (دنیا دیگه مثل تو نداره) به اوج شهرت رسید؛ ترانه‌ای كه حتی پای او را به كنسرت در اروپا هم باز كرد و او برای ایرانیان مقیم سوئد، كنسرتی چند ساعته در استكلهم برگزار كرد.. آلبوم 85 او چنان پرفروش شد كه ما را به یاد سال قبل از آن


و آلبوم (غریبه) فریدون آسرایی انداخت...


    (دنیا دیگه مثل تو نداره) در زمان خود زمزمه تمامی علاقه‌مندان به موسیقی شد. در پایان سال 85 بد نیست كه یك‌بار دیگر گذری به زندگی او داشته بنیامین فعالیت هنری خود را با سرودن شعر آغاز كرد. 14 ساله بود كه اولین شعرش را سرود.    19 ساله بود كه نواختن گیتار را آغاز كرد و از این رو با آهنگ‌سازی آشنا شد. او می‌‌گوید: آهنگسازی را از خوانندگی بیشتر دوست دارد. آنهایی كه آخرین آلبوم مرحوم ناصر عبداللهی با عنوان ماندگار را شنیده‌اند به‌طور حتم اولین ترانه آن با نام (منو ببخش) را به یاد دارند، آهنگ‌ساز این ترانه كسی نیست جز بنیامین...بنیامین در رابطه با سال 85 می‌گوید: در سه، چهار سال اخیر، سال 85 یكی از بهترین سال‌های زندگی‌ام بود، سالی كه به نظر من خیلی دیر گذشت، سالی كه كارهای هنری‌ام با اقبال عمومی مواجه شد و خدا را شكر كه به من محبوبیتی عاری از غرور داد، امیدوارم در سال 86، این امانت‌داری را حفظ كنم و خداوند به من كمك كند كه حافظ خوبی باشم و به تلاشم اضافه كنم.
    وی اضافه می‌كند: اقبال عمومی از من نسبت به تجربه‌ای كه در اختیار داشتم، بسیار قابل توجه بود.وی در رابطه با محسن رجب‌پور می‌گوید: بدون اغراق وی یكی از موفق‌ترین مدیران موسیقی كشور است و خوشحالم كه بخش دردسرساز كار من، برعهده وی است، خیلی هنرمندها دغدغه زیادی دارند، اما محسن رجب‌پور توانست با استفاده از تجربیات گرانبهای خود، خاطر مرا آسوده كند.


    وی در مورد فعالیت‌های خود در سال 86 می‌گوید: در حال آماده كردن آلبوم جدید خود هستم كه به احتمال زیاد در اواسط سال جدید آن را به بازار می‌فرستم، ترانه‌های این آلبوم كه هشت یا ده قطعه است به مانند آلبوم قبلی‌ام توسط فرید احمدی سروده شده و آهنگسازی آن برعهده خودم و تنظیم آن توسط پیام شمس صورت گرفته است.


    و اما كنسرت... بنیامین می‌گوید: درسال جدید شركت ترانه شرقی در تدارك كنسرت‌ در چندكشور اروپا یی،امریكا و كانادا برای من به همراه گروه آریان است، توری كه در دبی به پایان خواهد رسید. بنیامین امیدوار است كه سال 86، برای تمام ملت ایران سال خوبی بااش